EKİBİMİZ

OP. DR. ARET KAMAR

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

HAKKINDA

1967 yılında İstanbul’da doğdum. İlk öğrenimimi Esayan Lisesinde bitirdikten sonra, orta ve liseye Özel Pangaltı Lisesinde devam ettim. 1983-1984 öğretim yılında liseyi birincilikle bitirdim. Üniversite sınavlarında, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesine girmeye hak kazandım. 1984 yılında üniversiteye başladım. 1989 yılında üniversite bittikten sonra, Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak, Taksim İlkyardım Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde, ihtisas yapmak üzere, asistan doktor olarak çalışmaya başladım. ( 7 Ocak 1990 )

1995 yılı başında, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı oldum. Mecburi hizmet için kura çekerek, Denizli Buldan Devlet hastanesinde 30 Ağustos 1995′ te göreve başladım. Göreve başladıktan 3 yıl sonra 1998′ de hastane başhekimi olarak atandım. 7 yıl kadar da başhekimlik yaptım. Asistanlığım ve uzman doktorluğum süresince, endoskopi ( kapalı ameliyatlar ) ve infertilite ( kısırlık ) ile ilgilendim.

Asistanlığım sırasında, o zamanlarda daha tüm dünyada yeni uygulama alanı bulan, bugün ise güncel teşhis yöntemleri arasına giren, sonohisterografi ve histereskopi konularında çalıştım. Kısırlık tedavisinde yeni bir ilaç alternatifi olan aromataz inhibitörleri ile ilgili çalışmalar ve yayınlar yaptım. Denizli’deki görevim esnasında 2003 yılında, 6 ay süreyle Ege Üniversitesi Tüp bebek Merkezinde çalışarak tüpbebek sertifikası aldım. 2005 yılında devlet memuriyetinden istifa ettim. İstifa ettikten sonra İstanbul Gümüşsuyu / Taksim’de İstanbul Tüp bebek ve Kadın Sağlığı Merkezini kurdum. 2006 yılı başında, merkezimiz bakanlık tarafından ruhsatlandırıldı. Halen kadın hastalıkları ve doğum hekimliğim yanında, kısırlık ve tüp bebek alanında, ekibimle beraber çalışmalar yürütmekte ve sosyal bir yara olan kısırlık konusunda insanlara yardımcı olmaya çalışmaktayım.

Evliyim ve iki kızım var.


UZMANLIK

Kadın Hastalıkları, Üreme Sağlığı, Tüp Bebek, Cerrahi Operasyonlar


DİL

İngilizce,


İLETİŞİM

+90 (530) 650 0430

info@aretkamar.com

OP. DR. SUZAN GENÇSOY

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

HAKKINDA

1965 yılında Bulgaristan’da doğdu. İlköğretimini ve ortaöğrenimini Bulgaristan’da tamamladı. Mezun olduğu fen lisesini 1983 yılında birincilik ile bitirdi. Üniversite eğitimini 1983 yılında Varna Tıp Fakutesi’nde başladı ve 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakultesi’nden mezun oldu. 1990 yılında Pleven Tıp Fakultesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasına başladı ve birçok bilimsel çalışmaya katıldı. 1997 yılında Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı’nı tamamladı. 2005 yılından bu yana İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi’nde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışmaktadır.

2009 yılında Amerikan Hastanesi’nde altı aylık Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri Eğitim sertifikasyon programını tamamlamıştır.


UZMANLIK

Kadın Hastalıkları, Üreme Sağlığı, Tüp Bebek, Cerrahi Operasyonlar


DİL

İngilizce,


İLETİŞİM

+90 (530) 650 0430

info@aretkamar.com

OP. DR. OSMAN CEYLAN

Ürolog

HAKKINDA

1959 da Burdur’da doğdu. İlköğretimini Kozluca İlkokulu’nda tamamladıktan sonra 1970-1977 yıllarında Isparta Gönen Öğretmen Lisesi’nde ortaöğrenimini tamamladı. 1977-1983 yıllarında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Doktorluk Eğitimi’ni tamamladı. 1983-1986 yıllarında sırası ile Bolu Göynük Karacalar Sağlık Ocağı ve Göynük Merkez Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak çalıştı. 1986-1990 da Taksim Eğitim Araştırma Hastanesi’nde Üroloji Uzmanlık Eğitimi’ni tamamladı. 1990-1992 de askerlik görevini Edremit Asker Hastanesi’nde üroloji uzmanı olarak yaptı.
1992-2010 yılına kadar Taksim Eğitim Araştırma Hastanesinde Uzman olarak çalıştı.
2010 Ağustos ayı itibariyle İstanbul Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi’nde üroloji uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Evli olup biri kız biri erkek iki çocuk babasıdır. Amerikan Üroloji, Avrupa Üroloji, Türk Üroloji Derneği, Androloji Derneği, Endoüroloji Derneği’ne üyelikleri mevcuttur.


UZMANLIK

Üreme Sağlığı, , Cerrahi Operasyonlar


DİL

İngilizce,


İLETİŞİM

+90 (530) 650 0430

info@aretkamar.com

OP. DR. NURETTİN TÜRKTEKİN

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

HAKKINDA

2003 yılında Ankara Eğitim ve Araştırma hastanesinden uzmanlığını almış ve aynı yıl Dr. Zekai Tahir Burak Hastanesi IVF ünitesinde IVF uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır.
Dr. Türktekin, 2008 yılında Kayseri Tüp Bebek Merkezini, bir doktor ortağı ile birlikte kurmuş ve ciddi başarılar ortaya koymuştur. 2011 yılında Acıbadem grubu ile de iş birliği yapan Kayseri tüp bebek Merkezinin yönetici ortağı olarak 1 yıl görev yapmıştır. 2012 yılı itibariyle Memorial bünyesine geçmiş olan Kayseri Tüp Bebek Merkezinde 2016 yılına kadar, Ünite Sorumlusu ve Klinik Direktörü olarak görev yapmıştır. Dr. Türktekin 12 yıllık IVF tecrübesi, hasta odaklı yaklaşımı ve ileri teknolojinin etkin kullanımına verdiği önem sayesinde birçok hastaya dokunmuş ve başarılı sonuçlara imza atmıştır.

İstanbul Tüp Bebek merkezine başvuran hastalara bu bilgi birikimi ve tecrübesi ile hizmet sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.


UZMANLIK

Kadın Hastalıkları, Üreme Sağlığı, Tüp Bebek, Cerrahi Operasyonlar


DİL

İngilizce,


İLETİŞİM

+90 (530) 650 0430

info@aretkamar.com

UZ. EMB. SEVİL ÜNAL

IVF Laboratuvar Direktörü

HAKKINDA

Sevil Ünal 1973’te Edirne’de doğmuştur. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü’nden mezun olmuştur; ancak, kariyeri tüp bebek ile çok daha önce, 1994-1998 yılları arasında Ankara Sevgi Hastanesi’nde kesişmiştir.
2000-2012 yılları arasında İstanbul Şişli Memorial Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ndeki çalışma hayatının son 5 yılında sorumlu embriyolog olarak görev yapmıştır. Daha sonrasında yine 2012-2016 yılları arasında Acıbadem Maslak Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde sorumlu embriyolog olarak çalışmıştır.
Tüp bebek kariyeri boyunca ICSI için sperm morfoloji seçimi, embriyoların co-kültür ortamında geliştirilmesi, embriyo blastosist gelişimi ve transfer için embriyo seçimi, embriyo freezing ve thawing ile ilgilenmiştir. Aynı zamanda Embryoscope ile embriyo takibi ve embriyolarda genetik hastalıkların tespiti için tüm kromozomların taranmasını sağlayan a-CGH ve NGS yöntemlerinin tüp bebek laboratuvarı ayağında etkin görevler almıştır.

2017 başı itibariyle İstanbul Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezinin yeniden yapılandırmasında aktif görev almış olup, kariyerini IVF Laboratuvar Direktörü olarak sürdürmektedir.


UZMANLIK

Senior Embriyolog,


DİL

İngilizce,


İLETİŞİM

+90 (530) 650 0430

info@aretkamar.com

//]]>