MERKEZİMİZ

Bizler tüm ekip olarak

“Küçük bir dokunuş, büyük bir mutluluk”

sloganıyla yola çıktık. Uzman kadromuz, Op. Dr. Aret Kamar liderliğinde, bilimsel ve geliştirilmiş altyapımızla, etik kurallar çerçevesinde, modern infertilite tedavilerine dair her türlü hizmeti siz hastalarımıza sunmaktayız.

İstanbul Tüp Bebek fikri ilk defa 2004’te doğdu, Temmuz 2005’te Taksim Gümüşsuyu’nda Op. Dr. Aret Kamar önderliğinde kuruldu ve Şubat 2006’da resmi olarak faaliyetine başladı. Bilgiyle ve deneyimle hazırlanmış altyapı, teknik donanım ve ekipmanla, günümüz modern tedavilerinin yapıldığı merkezimizi, konusunda her türlü ihtiyacımıza cevap verebilecek şekilde tasarladık. Doktorlar, embriyologlar, ve infertilite hemşirelerden oluşan profesyonel ekibimizle kişiye özel modern tedavi protokolleri çerçevesinde hizmetlerimizi, sürekli olarak hastalarımızın gereksinimlerine göre uyarlamayı hedefledik.

Biliyoruz ki tüp bebek tedavisinde başarılı olmanın sırrı, deneyimli ve oldukça gelişmiş embriyoloji laboratuvarına sahip olmaktan geçer. Bu yüzden embriyoloji laboratuvarımızda en gelişmiş teknolojik donanımı kullanarak hastalarımızın yüzünü güldürmeyi hedefledik.

Özellikle bebeği olmayan çiftlerin tedavisine odaklanmış olsak da, tüm gebelik ve kadın hastalıkları alanında karşılaşabileceğiniz problemlere de çözümler sunmaktayız. Bugüne kadar merkezimize, çocuk sahibi olmak isteyen binlerce çift başvurdu ve anne baba olmanın mutluluğuyla ayrıldı. Aynı hayali paylaşmak isteyen herkesi merkezimize bekliyoruz.

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz..